200 tons C- en H-type werkplaatspers

Een 200 tons werkplaatspers van STENHØJ HYDRAULIK wordt gebruikt voor zeer zware perstaken. De pers is verkrijgbaar in zowel C-type als H-type uitvoering. De C-type uitvoering wordt gebruikt voor toepassingen waarbij flexibiliteit en toegang tot het werkstuk van meerdere kanten belangrijk zijn. De H-type uitvoering is geschikt voor repetitieve werkzaamheden en biedt dankzij de frameconstructie een hoge stabiliteit en consistente prestaties tijdens het persen. Beide uitvoeringen zijn geschikt voor montage, persen en reparatie waarbij precisie en veilig werken met grote componenten vereist zijn.

Add Your Heading Text Here

MODELC-TYPE 200TH-TYPE 200T
Max. perskracht[kN]20002000
Slag[mm]400400
Min. Werkhoogte[mm] 300
Max. Werkhoogte[mm]600900
Werkdiepte[mm]7501150
Insteekdiepte[mm]5001920
Breedte[mm]1142460
Totale diepte[mm]18001040
Totale hoogte[mm]25002500
Bedhoogte[mm]9201245
Verstelling van het persbed[mm] 4×150
Interne framebreedte[mm]395 
Verplaatsbare cilinder[mm] 280*
Gewicht (ca.)[kg]42002100
MOTOR-POMPEENHEID
Perssnelheid[mm/s]10/410/2,5
Maximale retourbelasting[mm/s]2014
Maximale retourbelasting[kN]200200
Motorvermogen 3x400V, 50Hz[kW]5,55,5
Inhoud oliereservoir[L]4080

Toepassingen

Een 200 tons werkplaatspers wordt gebruikt voor zeer zware perstaken waarbij hoge perskracht en stabiliteit vereist zijn. De pers wordt voornamelijk gebruikt voor het persen, monteren en scheiden van grote componenten, waarbij precisie en een consistente krachtoverdracht essentieel zijn.

Configureer uw werkplaatspers naar uw behoeften

Configureer hier uw 200 tons werkplaatspers en kies een oplossing voor de meest veeleisende perstaken met hoge belastingen. De beschikbare opties zijn afhankelijk van of u kiest voor een C-type of H-type uitvoering.

Looking for other sizes? Read more about our 100-ton workshop press.